
Конвекторний обігрівач Klarstein Bornholm Single Smart (10035237)
6 340 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: 10035237
+380 (98) 525-08-20
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Головні особливості:
-
Потужність: 2 рівні нагріву 500 або 1000 Вт для температур до 45 °C
-
Розумний дім: керується через додаток Klarstein, повністю сумісний з Alexa
-
Практично: тижневий таймер для легкого програмування часу опалення
Характеристики:
- Потужність: 1000/2000 Вт
- Ефективна площа: від 28 до 40 м² (в залежності від утеплення приміщення)
- Клас захисту: IP 24
- Діапазон температур: 5°- 45°C з кроком 1°C
- Виявлення OpenWindow: визначає швидке зниження температури та автоматично вимикає нагрівання
- Вимикач на пристрої та на пульті
- Таймер: регульований погодинно до 24 годин
- LED сенсорний дисплей
- Відображення кімнатної температури
- два рівня нагріву
- Режим ECO
- Батьківський контроль
- Захист від перегріву
- Можливе кріплення на стіну - кріпильний матеріал в комплекті
- Живлення: 220 - 240 В~ | 50/60 Гц
Обсяг поставки:
- 1 х обігрівач
- 1 x Пульт дистанційного керування
- 2 x база (з 2 колесами кожна)
- 1 х монтажний матеріал
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри:
- Розміри (включаючи ніжки): приблизно 82 x 45 x 25 см (ШxВxГ).
- Розміри (без ніжок): приблизно 82 x 45 x 10,5 см (ШxВxГ).
- Довжина кабелю: 150 см
- Вага: прибл 8 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Потужність обігріву | 1000 Вт |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Рекомендована площа приміщення | 20 кв.м |
| Терморегулятор | Так |
| Тип управління | Сенсорне |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 24 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Таймер | Так |
| Дисплей | Так |
| Підсвічування дисплея | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор температури | Так |
| Кріплення на стіну | Так |
| Захист від замерзання | Так |
| Тип встановлення | Підлоговий, Настінний |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1.5 м |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 450 мм |
| Ширина | 820 мм |
| Глибина | 250 мм |
| Вага | 8 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підсвітка дисплея | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 340 ₴









