-5%

Інфрачервоний обігрівач Klarstein Wonderwall Air 60 (10034232)
3 799 ₴
3 609,05 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: 10034232
+380 (98) 525-08-20
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Головні особливості:
-
Швидкий нагрів: інфрачервоний обігрів з спрямованим випромінюванням тепла
-
Ефективність: до 98% енергії, що подається, перетворюється на тепло
-
Приємно, як сонце: IR ComfortHeat зігріває вас, ваші меблі та стіни
Характеристики:
- Потужність: 600 Вт
- Ефективна площа: до 12 м²
- Ефективна дальність: прибл
- без фази розігріву, миттєво виділяє тепло
- Можна комбінувати з іншими панелями для опалення великих приміщень
- Живлення: 220 - 240 В~ | 50 Гц
Обсяг поставки:
- 1 х інфрачервоний обігрівач
- 1 х монтажний матеріал
- 1 x Пульт дистанційного керування
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри: приблизно 101 x 60 x 2 см (ШxВxГ)
- Довжина кабелю: приблизно 190 см
- Вага: прибл 10 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Призначення | Побутове |
| Тип джерела енергії | Електричний |
| Рекомендована площа приміщення | 12 кв.м |
| Тип управління | Електронне |
| Тип встановлення | Настінний |
| Кількість режимів роботи | 1 |
| Особливості | Терморегулятор |
| Безпека | Захист від перегріву |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Технічні характеристики | |
| Потужність обігріву | 600 Вт |
| Споживана потужність | 600 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Додаткові характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Індикатор температури | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1.9 м |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 600 мм |
| Ширина | 1010 мм |
| Глибина | 20 мм |
| Вага | 10 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 609,05 ₴






