Головні особливості:
-
Розумний дім: зручно керувати через додаток Klarstein, повністю сумісний з Alexa
-
Приємно, як сонце: IR ComfortHeat зігріває вас, ваші меблі та стіни
-
Без пилу та шуму: інфрачервона панель гріє без вентилятора
Характеристики:
- Потужність: 360 Вт
- Ефективна площа: до 7 м²
- Клас захисту: IP24
- без фази розігріву, миттєво виділяє тепло
- Діапазон температур: 0 - 37°C
- Інфрачервоне тепло: зігріває освітлених людей і предмети, а не пряме нагрівання повітря
- Температура поверхні нагрівальної панелі: від 85 до 95 °C
- із захистом від перегріву
- Можна комбінувати з іншими панелями для опалення великих приміщень
- легка збірка
- Живлення: 220 - 240 В~ | 50 Гц
Обсяг поставки:
- 1 х інфрачервоний обігрівач
- 1 х монтажний матеріал
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри: приблизно 60 x 60 см (ШxВ).
- Кабель: приблизно 145 см
- Вага: приблизно 2,9 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Призначення | Побутове |
| Тип джерела енергії | Електричний |
| Рекомендована площа приміщення | 7 кв.м |
| Тип управління | Електронне |
| Тип встановлення | Настінний |
| Кількість режимів роботи | 1 |
| Особливості | Терморегулятор |
| Безпека | Захист від перегріву |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Технічні характеристики | |
| Потужність обігріву | 360 Вт |
| Споживана потужність | 360 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Додаткові характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Індикатор температури | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1.45 м |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 600 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Глибина | 40 мм |
| Вага | 2.9 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 535 ₴







