Характеристики:
- Потужність: 550 Вт
- Ефективна площа: до 11 м²
- без фази розігріву, миттєво виділяє тепло
- Діапазон температур: 0 - 37 °C
- Інфрачервоне тепло: обігріває людей і предмети, які освітлюються, без прямого нагріву повітря
- із захистом від перегріву
- Дисплей і панель керування на задній частині панелі
- Джерело живлення: 220 - 240 В ~ 50/60 Гц
Обсяг поставки:
- 1 х нагрівальна панель
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри: приблизно 80 x 60 x 6 см (ШxВxГ)
- Довжина кабелю: приблизно 140 см
- Вага: приблизно 14,5 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Призначення | Побутове |
| Тип джерела енергії | Електричний |
| Рекомендована площа приміщення | 11 кв.м |
| Тип управління | Електронне |
| Тип встановлення | Настінний |
| Кількість режимів роботи | 1 |
| Особливості | Терморегулятор |
| Безпека | Захист від перегріву |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Технічні характеристики | |
| Потужність обігріву | 550 Вт |
| Споживана потужність | 550 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Додаткові характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Індикатор температури | Так |
| Кріплення на стіну | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1.4 м |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 600 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Глибина | 60 мм |
| Вага | 14.5 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 349 ₴







