-5%

Інфрачервоний обігрівач Blumfeldt Cosmic Beam Plus 2400 Вт (10033700)
8 390 ₴
7 970,50 ₴
- В наявності 4 од.
- Код: 10033700
+380 (98) 525-08-20
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Головні особливості:
-
Потужне тепло на терасі: ефективний інфрачервоний обігрівач потужністю 2400 Вт
-
Інтелектуальна технологія вимірювання: вбудований термостат і датчик тепла для перевірки зовнішньої температури
-
Приємно, як сонце: IR ComfortHeat зігріває вас і ваших гостей здоровими інфрачервоними променями навіть у прохолодні дні
Характеристики:
- Вимикач на пристрої
- Потужність: 2400 Вт
- Ефективна площа: до 15 м²
- Діапазон температур: 5 - 45°C
- атмосферостійкий корпус з порошковим покриттям
- Наддовгий нагрівальний елемент: прожектор шириною 135 см для ефективного обігріву столів
- Пульт дистанційного керування для зручного вмикання/вимкнення з блокуванням клавіш і режимом ECO для вимкнення дисплея
- Клас захисту: IP44
- включаючи монтажний матеріал
- Технологія IR Comfort Heat : цілеспрямована передача тепла людям і предметам, а не навколишньому середовищу
- Темний випромінювач: не випромінює світло, не приваблює комарів
- підходить лише для захищених зовнішніх зон: криті тераси з бічним захистом тощо.
- Блок живлення пульт дистанційного керування: батарея 1 x CR2032 (в комплекті)
- Живлення: 220-240 В~ | 50/60 Гц
Обсяг поставки:
- 1 х інфрачервоний обігрівач
- 1 x пульт дистанційного керування з батарейкою CR2032
- 1 х монтажний матеріал
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри: приблизно 153 x 6,5 x 15 см (ШxВxГ)
- Кабель: приблизно 150 см
- Вага: приблизно 7,3 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blumfeldt |
| Призначення | Побутове |
| Тип джерела енергії | Електричний |
| Рекомендована площа приміщення | 15 кв.м |
| Тип управління | Сенсорне |
| Тип встановлення | Настінний, Стельовий |
| Кількість режимів роботи | 1 |
| Особливості | Терморегулятор, Пульт дистанційного керування |
| Безпека | Захист від перегріву, Відключення при падінні, Захист від вологи |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Технічні характеристики | |
| Потужність обігріву | 2400 Вт |
| Споживана потужність | 2400 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Додаткові характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 1.5 м |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 65 мм |
| Ширина | 1530 мм |
| Глибина | 150 мм |
| Вага | 7.3 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 970,50 ₴








