Головні особливості:
-
Розумний дім: керується через додаток Klarstein, повністю сумісний з Alexa
-
Потужне тепло: ефективний інфрачервоний обігрівач потужністю 3000 Вт для внутрішніх і захищених зовнішніх приміщень
-
Приємно, як сонце: IR ComfortHeat зігріває вас і ваших гостей здоровими інфрачервоними променями навіть у прохолодні дні
Характеристики:
- Вимикач на пристрої
- Потужність: 3000 Вт
- Ефективна площа: до 20 м²
- Діапазон температур: 5 - 45°C
- атмосферостійкий корпус з порошковим покриттям
- Дистанційне керування для зручного вмикання/вимкнення
- Клас захисту: IP44
- включаючи монтажний матеріал
- Технологія IR Comfort Heat : цілеспрямована передача тепла людям і предметам, а не навколишньому середовищу
- Досвід Klarstein App Experience: просте керування через додаток Klarstein для Android або iPhone через з’єднання WiFi
- Функція OpenWindow Detection виявляє відкриті вікна та автоматично вимикає пристрій
- Темний випромінювач: не випромінює світло, не приваблює комарів
- підходить лише для захищених зовнішніх зон: криті тераси з бічним захистом тощо.
- Живлення пульта дистанційного керування: 1 батарея CR2032 (в комплекті)
- Живлення: 220-240 В~ | 50/60 Гц
Обсяг поставки:
- 1 х інфрачервоний обігрівач
- 1 x пульт дистанційного керування з батарейкою CR2032
- 1 х монтажний матеріал
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри: прибл. 187,5 x 15 x 19 см (ШxВxГ)
- Кабель: приблизно 150 см
- Вага: приблизно 10,9 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blumfeldt |
| Призначення | Побутове |
| Тип джерела енергії | Електричний |
| Рекомендована площа приміщення | 20 кв.м |
| Тип управління | Сенсорне |
| Тип встановлення | Настінний, Стельовий |
| Кількість режимів роботи | 1 |
| Особливості | Терморегулятор, Пульт дистанційного керування |
| Безпека | Захист від перегріву, Відключення при падінні |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Технічні характеристики | |
| Потужність обігріву | 3000 Вт |
| Споживана потужність | 3000 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Додаткові характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 1.5 м |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 150 мм |
| Ширина | 1875 мм |
| Глибина | 190 мм |
| Вага | 10.9 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 015 ₴










