Головні особливості:
-
Практичне тепло: обігрівач для внутрішнього дворика з вбудованою золотою трубкою
-
Приємно, як сонце: IR ComfortHeat зігріває вас і ваших гостей здоровими інфрачервоними променями навіть у прохолодні дні
-
Без відблисків: нагрівальна трубка з позолоченим покриттям для низького випромінювання світла
-
Сильна потужність: завдяки вихідній потужності 2000 Вт
-
Освітлення стелі: 2 інтегровані світлодіодні лампи
-
Зручно: легке управління за допомогою пульта
-
Для зовнішнього використання: IP55 для захисту від пилу та струменів води
-
Легко встановити: кронштейн і ланцюжок для кріплення на стіні або стелі входять у комплект
Характеристики:
- Вимикач на пристрої
- Потужність: 2000 Вт
- Ефективна площа: до 40 м²
- Дальність теплового ефекту: приблизно 5 м
- Нагрівальний елемент: золота трубка з низьким світловипромінюванням
- атмосферостійкий корпус з порошковим покриттям
- Дистанційне керування для зручного вмикання/вимкнення
- Ступінь захисту: IP55
- включаючи монтажний матеріал
- Технологія IR Comfort Heat : цілеспрямована передача тепла людям і предметам, а не навколишньому середовищу
- Пульт дистанційного керування блоком живлення: 1 x CR 2025 кнопковий елемент (3 В; в комплекті)
- Живлення: 220-240 В~ | 50/60 Гц
Обсяг поставки:
- 1 х інфрачервоний обігрівач
- 1 х пульт дистанційного керування
- 1 х монтажний матеріал
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри: приблизно 100 x 10,5 x 18 см (ШxВxГ)
- Кабель: приблизно 150 см
- Вага: близько 2,8 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blumfeldt |
| Призначення | Побутове |
| Тип джерела енергії | Електричний |
| Тип нагрівального елементу | ТЕН |
| Рекомендована площа приміщення | 40 кв.м |
| Тип управління | Механічне |
| Тип встановлення | Стельовий |
| Кількість режимів роботи | 1 |
| Безпека | Захист від перегріву, Відключення при падінні |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Технічні характеристики | |
| Потужність обігріву | 2000 Вт |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Додаткові характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 1.5 м |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 105 мм |
| Ширина | 1000 мм |
| Глибина | 180 мм |
| Вага | 2.8 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 160 ₴










