Головні особливості:
-
практичний і ефективний інфрачервоний термометр потужністю 3000 Вт
-
3 налаштування температури для нагріву відповідно до індивідуальних потреб та економії енергії
-
просте управління за допомогою пульта дистанційного керування - підходить для настінного або стельового монтажу
-
високоефективний алюмінієвий відбивач для оптимального теплового випромінювання
-
золота трубка: світлове випромінювання мінімізовано нанесеним золотим шаром для нагрівання без відблисків
- перемикач включення / вимикання на передній панелі пристрою за допомогою тумблера
- 3 рівня температури: 1000 Вт, 2000 Вт, 3000 Вт
- конструкція: лиття під тиском з анодованого алюмінію
- висока точність розсіювання тепла
- ступінь захисту: IP65
- простий монтаж на стіні або стелі за допомогою шурупів і розпірок
- не займає місця, так як розміщується на висоті не менше 1,80 м
- інфрачервоне тепло: цілеспрямована передача тепла людям та об'єктам, а не навколишньому середовищі
- живлення: 220-240 В ~ / 50-60 Гц
Обсяг поставки:
- 1 х інфрачервоний обігрівач
- 1 х пульт дистанційного керування
- 2 х кріплення
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри:
- розміри: прибл. 101,5 x 15 x 18 см (ШхВхГ)
- вага: 3,5 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blumfeldt |
| Призначення | Побутове |
| Тип джерела енергії | Електричний |
| Тип нагрівального елементу | ТЕН |
| Рекомендована площа приміщення | 45 кв.м |
| Тип управління | Механічне |
| Тип встановлення | Настінний |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Безпека | Захист від перегріву, Відключення при падінні |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Технічні характеристики | |
| Потужність обігріву | 3000 Вт |
| Споживана потужність | 3000 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Додаткові характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 1.5 м |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 150 мм |
| Ширина | 1015 мм |
| Глибина | 180 мм |
| Вага | 3.5 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 180 ₴






