Характеристики
- велика нагрівальна ковдра
- три рівні нагріву
- знімна панель управління (вимкнено, рівні 1/2/3)
- підсвічений дисплей
- Мікроплюшева поверхня
- можна прати в машині (30 °C, програма для вовни)
- автоматичне відключення через три години
- Лінія живлення: приблизно 2 м
Розміри:
- Розміри: 200 x 180 см (ШxД)
- Вага: близько 2,3 кг
- Джерело живлення: 220-240V~ | 50/60 Гц
- Потужність: 120 Вт
- Довжина шнура живлення: приблизно 2 м
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Розмір | Двоспальний |
| Довжина | 180 см |
| Ширина | 200 см |
| Машинне прання | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 120 Вт |
| Довжина шнура | 2 м |
| Колір | Зелений |
| Вага | 2300 г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип | Електричні ковдри |
| Користувальницькі характеристики | |
| Захист від перегрівання | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 650 ₴








