-5%

Стерилізатор машина для консервування Klarstein Biggie Digital (10029823)
5 625 ₴
5 343,75 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: 10029823
+380 (98) 525-08-20
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Головні особливості:
-
Повністю автоматична консервна банка для консервування продуктів, приготування супів або розігріву та підтримки тепла гарячих напоїв
-
Незалежний від кухонної плити завдяки потужному нагрівальному елементу потужністю 2000 Вт
-
Велика місткість: 27-літрова ємність для консервування до 14 однолітрових банок
Характеристики:
- Міцний матеріал: горщик для консервації з шліфованої нержавіючої сталі
- Цифровий дисплей для відображення встановленої та поточної температури, а також часу, що залишився
- Автоматичне вимкнення: пристрій автоматично вимикається після закінчення таймера
- Підходить для використання в банках, що загвинчуються, або в банках з гумовими кільцями
- Можливість використання як соковижималки (з відповідною насадкою для соковижималки, в комплект не входить)
- практичні прохолодні ручки для перенесення для зручного перенесення
- Попередження про низький рівень води
- Зберігання кабелю в основі пристрою
- Живлення: 220-240 В~ / 50-60 Гц
Обсяг поставки:
- 1 х горщик для консервації
- 1 x вставна стійка
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри: приблизно 46 x 48 x 43 см (ШxВxГ).
- Внутрішні розміри: приблизно 34 x 29 см (ØxH).
- Вага: приблизно 4,3 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип обладнання | Наливна |
| Режим роботи | Кип'ятіння/Підтримка температури |
| Розташування | Настільне |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Особливості | Терморегулятор, Відсік для шнура |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 2 кВт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Потужність | 2 кВт |
| Колір корпусу | Неіржавка сталь |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 460 мм |
| Висота | 480 мм |
| Об`єм | 27 л |
| Глибина | 430 мм |
| Вага | 4.3 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 343,75 ₴





