Головні особливості:
-
Чудовий настінний камін: електрокамін з підсвічуванням полум'я
-
Простий альбомний формат: з великим оглядовим вікном із загартованого скла
-
На відстані: зручне управління за допомогою пульта
Характеристики:
- електричний камін з ілюзією вогню
- Потужність: 1600 Вт
- 2-ступінчастий нагрів, опціонально перемикається
- ефект атмосферного полум'я
- Оглядове вікно із загартованого скла
- регульована яскравість
- включаючи дистанційне керування
- легкий настінний монтаж
- простий, елегантний дизайн у альбомному форматі
- зігріває приміщення до 40 м²
- Живлення: 220-240В ~ 50Гц
Обсяг поставки:
- 1 х камін
- 1 x Пульт дистанційного керування
- 1 х монтажний матеріал
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри: 128 x 55 x 15 см (ШxВxГ)
- Довжина кабелю живлення: приблизно 140 см
- Вага: приблизно 20 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Номінальна потужність | 1600 Вт |
| Стиль каміна | Хай-тек |
| Площа обігріву | 40 кв.м |
| Вага каміну | 20 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 1280 мм |
| Висота | 550 мм |
| Глибина | 150 мм |
| Додаткові характеристики електрокамінів | |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ефект полум'я | Так |
| Термостат | Так |
| Комплектація | |
| Камінний набір | Так |
| Інструкція по експлуатації | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 099 ₴







