Головні особливості:
-
1000 або 2000 Вт: електрокамін з двома рівнями потужності
-
З дивана: Керуйте безпосередньо на пристрої або за допомогою пульта дистанційного керування
-
Тепло на кожен день: тижневий таймер для індивідуального програмування
Характеристики:
- оманливо реальна ілюзія полум'я
- Електрокамін без вогню, кіптяви і диму
- Світлодіодну анімацію також можна використовувати без функції обігріву
- Потужність: 1000/2000 Вт
- Захист від перегріву
- з термостатом
- автоматичне регулювання температури
- Матеріал корпусу: МДФ з лакованим покриттям
- підходить для приміщень до 25 м²
- ілюзія світлодіодного полум'я з можливістю затемнення
- Світлодіодне світло: 2 Вт
- зі справжніми шматочками вугілля для прикраси
- Джерело живлення для пульта дистанційного керування: 1 x CR2025 кнопка (в комплекті)
- Живлення: 220 - 240 В~ | 50 Гц
Обсяг поставки:
- 1 х камін
- 1 x Пульт дистанційного керування
- 1 х декоративне вугілля (500 г)
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри: приблизно 99 x 92 x 22 см (ШxВxГ).
- Розмір каміна: прибл. 60 x 72 см
- Довжина кабелю: приблизно 170 см
- Вага: приблизно 20 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Номінальна потужність | 2000 Вт |
| Стиль каміна | Хай-тек |
| Площа обігріву | 25 кв.м |
| Вага каміну | 20 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 990 мм |
| Висота | 920 мм |
| Глибина | 220 мм |
| Додаткові характеристики електрокамінів | |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ефект полум'я | Так |
| Термостат | Так |
| Комплектація | |
| Камінний набір | Так |
| Інструкція по експлуатації | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 250 ₴








