-5%

Кухонний комбайн Klarstein Lucia 3 в 1 2000 Вт (10006254)
7 610 ₴
7 229,50 ₴
- В наявності 3 од.
- Код: 10006254
+380 (98) 525-08-20
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Головні особливості:
-
1800 Вт на 6 рівнях: потужний для всіх робіт
-
М'ясорубка: з вставками для м'яса та макаронів
-
Блендер 1,5 л: скляна насадка для подрібнення та пюрування
Характеристики:
- Рівні потужності: 6
- Пульсна функція
- макс. Обсяг: 2 літри
- 3 елементи для перемішування: гак для тіста/гачок для змішування/віночок
- Литий під тиском гак для змішування - рівномірно змішує навіть більшу кількість тіста
- Литий під тиском гачок для тіста - для важкого тіста, наприклад, дріжджового або хлібного
- Збивайте для отримання повітряних сумішей, таких як яєчні білки або тісто для бісквіта
- Механізм розблокування для багатофункціональної руки - складається для зручного кріплення та керування чашею
- Спеціальна коробка передач
- надійна підставка завдяки присоскам
Обсяг поставки:
- 1 x кухонний комбайн
- 1 миска з нержавіючої сталі
- 1 х гачок для тіста
- 1 гачок для перемішування
- 1 x Віночок
- 1 x захист від бризок
- 1 x Насадка для чашки для змішування
- 1 x насадка для м’ясорубки (включно з 3 насадками для товщини ковбаси (3/5/7 мм), трубкою для ковбаси, насадками для пасти та шашлику)
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та тенічні характеристики:
- Розміри (у повністю зібраному вигляді): приблизно 23 x 64 x 48 см (ШxВxГ).
- Розміри (тільки міксер без насадок): приблизно 23 x 38 x 35 см (ШxВxГ).
- Вага: приблизно 11 кг
- Потужність: 1800 Вт / 2,7 к.с
- Ємність чаші для змішування: 5,2 л
- Ємність ємності для змішування: 1,5 л
- Матеріал перемішувального елемента: литий під тиском алюміній
- Матеріал чаші: нержавіюча сталь
- Матеріал чашки для змішування: скло
- Матеріал м'ясорубки: нержавіюча сталь і пластик (без BPA)
- Матеріал захисту від бризок: пластик (без BPA)
- Матеріал корпусу: пластик
- Живлення: 220 - 240 В~ | 50/60 Гц
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Призначення | Побутове |
| Тип приладу | Кухонний комбайн |
| Споживана потужність | 1800 Вт |
| Тип управління | Механічне |
| Об'єм чаші | 5.2 л |
| Кількість швидкостей | 6 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал чаші | Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Колір корпусу | Червоний |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Вінчик для збивання | Так |
| Насадка для замісу тіста | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Плавне регулювання швидкості | Так |
| Імпульсний режим | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1 м |
| Система 3-в-1 | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 640 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Глибина | 480 мм |
| Вага | 11 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Захист від перегрівання | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 229,50 ₴







