Головні особливості:
-
Нічого не пропустіть: Інтернет-радіо з DAB/DAB+ тюнером і FM RDS-приймачем
-
Spotify Connect: транслюйте музику Spotify безпосередньо через Wi-Fi - доступ до понад 40 мільйонів треків
-
Інтерфейс Bluetooth: для відтворення музики зі смартфона або планшета
Характеристики:
- Підключення: 1 x USB-порт, 1 x 3,5 мм роз’єм AUX вхід, 1 x 3,5 мм роз’єм для навушників
- Версія Bluetooth: 4.0 (підтримує A2DP, AVRCP)
- підтримувані формати файлів (потокове передавання/USB): MP3, WMA, WAV, AAC/AAC+
- Підтримувані типи дисків: CD-DA, CD-R, CD-RW, WMA, MP3
- Профілі шифрування WEP, WPA, WPA2 (PSK), WPS
- Мережа: 802.11 b/g/n
- Діапазон DAB III
- 10 запрограмованих станцій
- широкі функції будильника з програмованим подвійним будильником, включаючи інтервал будильника та таймер сну
- автоматична синхронізація часу через дані часу DAB
- різні попередні налаштування еквалайзера
- 2-смуговий еквалайзер з функцією гучності
- просте управління за допомогою багатофункціонального поворотного регулятора
- багатомовна навігація по меню
- Музичний плеєр зі списком відтворення, функцією повтору та перемішуванням
- Сигнал тривоги через зумер, інтернет-радіо, DAB, FM
- помічник з налаштування
- оновлюване програмне забезпечення
- телескопічна антена
- металева решітка динаміка
- порти фазоінвертора з захисною сіткою
- Вимикач на задній панелі
- Живлення пульта дистанційного керування: батарея 2 x 1,5 В AAA (не входить в комплект)
- Вхід джерела живлення: 230 В ~ 50/60 Гц, вихід: 12 В ==/ 2,5 A
Обсяг поставки:
- 1 х пристрій
- 1 х блок живлення
- 1 х пульт дистанційного керування
- 1 x кабель AUX (роз'єм 3,5 мм на роз'єм 3,5 мм; штекер - штекер)
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри: приблизно 35 x 10,5 x 27,5 см (ШxВxГ)
- Вага: приблизно 3,7 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Auna |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Інтернет-радіо |
| Особливості | Дисплей, USB-роз'єм, Годинник |
| Живлення | Мережа 220В |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 350 мм |
| Довжина | 275 мм |
| Висота | 105 мм |
| Вага | 3.7 г |
| Глибина | 240 мм |
| Основні атрибути | |
| Матеріал корпусу | Дерево |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 291 ₴










