Головні особливості:
-
Компактний клас: окремо стояча міні-посудомийна машина
-
2 комплекти посуду: для щоденного використання
-
Сенсорний змішувач: простий вибір програми та режим екстрасушіння
Характеристики:
- Управління: сенсорна панель управління
- Клас енергоефективності: G
- Робочий шум: 43 дБ макс.
- Вбудована техніка: немає
- на 2 комплекти посуду
- установка не потрібна
- відсутність необхідності постійного підключення до води
- ніжки, що регулюються по висоті
- Стандартна програма: ЕКО
- Тривалість стандартної програми: 155 хв
- 3 програми: Eco, Intensive & Fast
- включаючи вхідний і вихідний шланги та воронку для солі
Обсяг поставки:
- 1 х посудомийна машина
- 1 х тримач для столових приборів
- 1 х вхідний шланг
- 1 х зливний шланг
- 1 х воронка для солі
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри: приблизно 42 x 43 x 45 см (ШxВxГ)
- Глибина з відкритими дверима: 75 см
- Довжина вхідного шланга: приблизно 150 см
- Довжина зливного шланга: приблизно 150 см
- Довжина кабелю живлення: приблизно 140 см
- Вага: приблизно 12 кг
- Споживана потужність: від 730 до 860 Вт
- річне споживання електроенергії: 125 кВт/год
- річне споживання води: 1400 л
- Живлення: 220-240 В~ | 50 Гц
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Тип посудомийної машини | Компактна |
| Варіант установки | Окремо стоїть |
| Ширина посудомийної машини | 45 см |
| Максимальне завантаження | 2 комплектів |
| Тип управління | Електронне |
| Рівень шуму | 43 дБ |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Програми мийки | |
| Програма інтенсивного миття | Так |
| Програма економічною мийки | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 430 мм |
| Ширина | 420 мм |
| Глибина | 450 мм |
| Вага | 12 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 999 ₴








