-5%

Електрична варилна поверхня Klarstein Appetito 4 (10035702)
7 290 ₴
6 925,50 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: 10035702
+380 (98) 525-08-20
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Головні особливості:
-
Четверна потужність: вбудована електроплита з чотирма конфорками
-
Потужна: електрична плита потужністю 5500 Вт, розподілена на 4 поверхні
-
Простий у використанні: 6 рівнів потужності з класичними поворотними регуляторами
Характеристики:
- Електрична плита
- Загальна потужність: 5500 Вт
- 4 конфорки
- задня ліва плита: прибл. 19 см (Ø)
- задня права конфорка: прибл. 15 см (Ø)
- передня ліва плита: прибл. 15 см (Ø)
- передня права плита: прибл. 19 см (Ø)
- можна встановити
- Поверхня з нержавіючої сталі
- легкий монтаж
- Установчі розміри: 56 x 49 см (ШxГ)
- мінімальна відстань до кухонних укосів 65 см
- Живлення: 220-240В ~ 50/60Гц
Обсяг поставки:
- 1 х варильна панель
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри (з поворотними регуляторами): приблизно 59 x 8 x 51 см (ШxВxГ).
- Вага: прибл 9 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Електрична |
| Виробник | Klarstein |
| Варіант установки | Залежний |
| Покриття варильної поверхні | нержавіюча сталь |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Сірий |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Конфорки | |
| Загальна кількість конфорок | 4 |
| Кількість електричних конфорок | 4 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Захист від перегріву | Так |
| Споживана потужність | 5500 Вт |
| Габаритні розміри варильної поверхні | |
| Ширина | 590 мм |
| Глибина | 510 мм |
| Висота | 80 мм |
| Вага | 9 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Захист від перегрівання | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 925,50 ₴






