Головні особливості:
-
Компактність: висувна витяжка з плоским екраном і тонким корпусом для встановлення на кухонних схилах
-
Висока продуктивність: з максимальною продуктивністю відпрацьованого повітря до 500 м 3 /год
-
Простий у використанні: завдяки плавним кнопкам
Характеристики:
- Вимикач на передній панелі
- Перемикач потужності витяжного повітря (низька, середня, висока)
- Клас енергоефективності С
- 2 змінних алюмінієвих жирових фільтра, які можна мити в посудомийній машині
- Світлодіодні ліхтарі
- призначений для установки в навісні шафи або полиці
- включаючи монтажний матеріал
- Споживана потужність: 150 Вт
- Потужність освітлення: 2 х 0,5 Вт
- Живлення: 220 - 240 В~ | 50/60 Гц
Обсяг поставки:
- 1 х витяжка
- 1 х монтажний матеріал
- 4 жирових фільтра
- 2 х зворотні клапани
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри: прибл. 89,7 x 45,5 x 29,6 см (ШxВxГ)
- Глибина з висунутою парасолькою: 46,0 см
- Довжина кабелю живлення: 1,0 м
- Вага: приблизно 14,5 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип витяжки | Вбудована |
| Режими роботи | Рециркуляція, Відвід |
| Продуктивність витяжки | 500 куб.м/год |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Рівень шуму | 66 дБ |
| Тип управління | Електронне |
| Ширина | 897 мм |
| Колір корпусу | Сірий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Споживана потужність | 150 Вт |
| Фільтр | жировій |
| Кількість ламп освітлення | 2 |
| Габаритні розміри | |
| Максимальна висота | 455 мм |
| Глибина | 296 мм |
| Вага | 14.5 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 650 ₴








