-5%

Витяжка кухонна KLARSTEIN Vinea 60 см 610 м³/год (10031682)
6 740 ₴
6 403 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: 10031682
+380 (98) 525-08-20
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Головні особливості:
-
Підстільна витяжка 60 см з трьома рівнями потужності
-
Продумана конструкція - висувна пласка екранна кришка компактних розмірів
-
максимальна продуктивність витяжного повітря до 610 м 3 /год
-
Перемикається галогенне освітлення
-
Робота з витяжним повітрям з можливістю переходу на режим рециркуляції.
Характеристики:
- Вимикач на передній панелі
- Перемикач потужності витяжного повітря (низька, середня, висока)
- Клас енергоефективності А
- 2 змінних алюмінієвих жирових фільтра, які можна мити в посудомийній машині
- вимикач
- призначений для монтажу на навісні шафи або полиці
- включаючи монтажний матеріал
- Джерело живлення: AC 220-240V~ | 50-60 Гц
Обсяг постави:
- 1 х витяжка
- 1 х монтажний матеріал
- 2 х жирових фільтра
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри:
- Розміри: приблизно 60 x 28 x 31,5-48,5 см (ШxВxГ)
- Довжина кабелю живлення: 160 см
- Вага: приблизно 4 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип витяжки | Вбудована |
| Режими роботи | Рециркуляція, Відвід |
| Продуктивність витяжки | 610 куб.м/год |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Рівень шуму | 68 дБ |
| Тип управління | Сенсорне |
| Ширина | 600 мм |
| Колір корпусу | Сірий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Споживана потужність | 150 Вт |
| Фільтр | жировій |
| Освітлення | галогенні лампи |
| Кількість ламп освітлення | 2 |
| Габаритні розміри | |
| Максимальна висота | 280 мм |
| Глибина | 485 мм |
| Вага | 4 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 403 ₴






