-5%

Витяжка KLARSTEIN Alina 60 594 м³/год (10040231)
9 330 ₴
8 863,50 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: 10040231
+380 (98) 525-08-20
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Головні особливості:
-
Атмосферність, що привертає увагу: капюшон без голови з кольоровим фоновим освітленням
-
Розумний: ним можна керувати за допомогою програми Klarstein зі смартфона
-
Енергозбереження: екологічно чистий клас енергоефективності А
Характеристики:
- Клас енергоефективності: A
- Продуктивність витяжки: макс. 600 м³/год
- Клас ефективності освітлення: A
- Клас ефективності відділення жиру: D
- Клас гідродинамічної ефективності: A
- Робочий шум: від 59 до 63 дБ макс.
- опціонально перемикається світлодіодне освітлення варильної поверхні
- регульований час роботи 5 хвилин
- можна керувати за допомогою програми або сенсорної панелі керування
- алюмінієвий жировий фільтр (знімний, миється)
- регульовані кольори навколишнього середовища: білий, червоний, зелений, синій, жовтий, фіолетовий, оранжевий, бірюзовий і жовто-зелений
- легке переведення в режим рециркуляції за допомогою двох фільтрів з активованим вугіллям (артикул 10032843)
- включаючи повний монтажний набір із настінними кронштейнами, дюбелями та шурупами
- Споживана потужність: 165 Вт (при включеному освітленні)
- Живлення: 220 - 240 В~ | 50/60 Гц
Обсяг поставки:
- 1 х витяжка
- 2 х обшивка димоходу
- 1 х витяжний шланг
- 1 x зворотний клапан (2 частини)
- 1 х монтажний матеріал
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри (максимальні розміри пристрою): приблизно 60 x 37 x 38,5 см (ШxВxГ без обшивки димоходу)
- Розміри облицювання каміна: прибл. 22,2 x 30 - 59 x 17,2 см (ШxВxГ)
- Витяжний шланг: прибл. 15 x 200 см (ØxL)
- Довжина кабелю живлення: приблизно 140 см
- Вага: приблизно 15 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип витяжки | Настінна |
| Режими роботи | Відвід, Рециркуляція |
| Продуктивність витяжки | 594 куб.м/год |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Рівень шуму | 63 дБ |
| Тип управління | Сенсорне |
| Ширина | 600 мм |
| Колір корпусу | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Споживана потужність | 165 Вт |
| Фільтр | жировій |
| Габаритні розміри | |
| Максимальна висота | 370 мм |
| Глибина | 385 мм |
| Вага | 15 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 863,50 ₴







