Головні особливості:
-
Потужність : ефективне відведення завдяки продуктивності повітряного потоку 300 м³/год
-
Енергоефективність: клас енергоефективності A++ захищає навколишнє середовище та ваш гаманець
-
Елегантний дизайн: нержавіюча сталь для розкішного вигляду та довговічності
Характеристики:
- Продуктивність витяжного повітря до 300 м³/год
- Клас енергоефективності А++
- Клас гідродинамічної ефективності: B
- Клас світлової ефективності: A
- Ступінь відділення жиру: D
- Робочий шум мін./макс.: 49 / 57 дБ
- LED освітлення варильної поверхні (2 х 1,5 Вт)
- Алюмінієвий жировий фільтр (можна мити в посудомийній машині)
- включаючи фільтри з активованим вугіллям для роботи з рециркуляцією повітря
- Монтажний набір з настінними кронштейнами, дюбелями та шурупами
- Облицювання каміна з 2 частин висотою від 40 до 75 см
- Живлення: 220 - 240 В~ | 50/60 Гц
Обсяг поставки:
- 1 х витяжка
- 2 обрамлення каміна
- 2 фільтри з активованим вугіллям
- 2 х жирових фільтри (попередньо встановлені)
- 2 х зворотні клапани
- 1 x монтажний набір (настінний кронштейн, дюбелі, шурупи)
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри (без облицювання каміна): приблизно 90 x 36 x 30,5 см (ШxВxГ)
- Розміри (з облицюванням каміна): приблизно 90 x 86 x 30,5 см (ШxВxГ).
- Довжина кабелю живлення: приблизно 140 см
- Вага: приблизно 12,5 кг
- Матеріал обшивки/корпуса каміна: нержавіюча сталь
- Матеріал фасаду: нержавіюча сталь
- Живлення: 220-240 В~ | 50/60 Гц
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип витяжки | Настінна |
| Режими роботи | Рециркуляція |
| Продуктивність витяжки | 300 куб.м/год |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Рівень шуму | 57 дБ |
| Тип управління | Електронне |
| Ширина | 900 мм |
| Колір корпусу | Сірий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Фільтр | жировій, вугільний |
| Габаритні розміри | |
| Мінімальна висота | 360 мм |
| Максимальна висота | 860 мм |
| Глибина | 305 мм |
| Вага | 12.5 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 999 ₴








