Головні особливості:
-
Потужний звук: 4-зонний стереопідсилювач із вихідною потужністю 8 x 50 Вт RMS
-
Медіаплеєр: порт USB для відтворення файлів MP3 і WMA
-
Елегантний дизайн: передня панель із матового алюмінію з затемненим дисплеєм
Характеристики:
- Вимикач на задній панелі пристрою
- Підключення: 3 x стерео входи RCA AUX, 1 x аудіовихід REC, 1 x порт USB, 1 x вхід для радіочастотної антени, 4 x 2 роз’єми для колонок
- відтворювані формати: MP3, WMA
- Імпеданс динаміка: 4 - 8 Ом
- окремі регулятори гучності для 4 зон
- керування басами
- контроль високих частот
- затемнений дисплей
- функція очікування
- Світлодіод живлення
- тиха робота завдяки безвентиляторній концепції охолодження
- гумові ніжки
- чорний корпус із матовою алюмінієвою передньою панеллю
- Вихідна потужність: 8 x 50 Вт RMS
- Живлення пульта дистанційного керування: 2 батареї AAA (входять в комплект)
- Живлення: 220 - 240 В~ | 50/60 Гц
Обсяг поставки:
- 1 х стерео підсилювач
- 1 x пульт дистанційного керування, включаючи батарейки
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри: приблизно 43 x 12 x 25 см (ШxВxГ)
- Вага: приблизно 3,6 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Auna |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Підсилювач потужності |
| Номінальна потужність | 400 Вт |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 430 мм |
| Глибина | 250 мм |
| Висота | 120 мм |
| Вага | 3.6 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 150 ₴








