-5%

Витяжка Klarstein Clara 60 509 м³/год (10040140)
9 359 ₴
8 891,05 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: 10040140
+380 (98) 525-08-20
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Головні особливості:
-
Компактна настінна витяжка: для більшої свободи рухів
-
Скло та нержавіюча сталь: форма, прозорість та елегантність
-
До 509 м³/год: висока продуктивність відпрацьованого повітря
Характеристики:
- Витяжка з 3 ступенями швидкості
- продуктивність витяжного повітря до 509 м³/год
- Клас енергоефективності: A++
- Клас ефективності освітлення: A
- Клас ефективності відділення жиру: D
- Клас гідродинамічної ефективності: A
- Рівень шуму при роботі: 43 - 61 дБ
- опціонально перемикається освітлення (2 x 1,5 Вт)
- різні кольори навколишнього середовища
- сенсорний кран з підсвічуванням
- алюмінієвий жировий фільтр (можна мити в посудомийній машині)
- елегантний дизайн зі скляною передньою частиною
- підходить для переведення в режим рециркуляції
- опціонально доступний фільтр з активованого вугілля (артикул: 10027530)
- Обшивка димоходу з 2 частин
- включаючи висувний випускний шланг
- Живлення: 220-240 В~ | 50/60 Гц
Обсяг поставки:
- 1 х витяжка
- 1 х витяжний шланг
- 1 х зворотний клапан
- 2 х облицювання каміна
- 1 x монтажний набір (кронштейн, дюбелі та шурупи)
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри: приблизно 60 x 45 x 43 см (ШxВxГ).
- Розміри каміна (одна частина): приблизно 22,2 x 40 x 17,2 см
- Розміри витяжного шланга (розсувний): приблизно 15 x 45-150 см (ØxL).
- Довжина кабелю живлення: приблизно 170 см
- Вага: приблизно 15 кг
- Матеріал облицювання/корпуса каміна: нержавіюча сталь
- Матеріал фасаду: скло
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип витяжки | Настінна |
| Режими роботи | Рециркуляція, Відвід |
| Продуктивність витяжки | 509 куб.м/год |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Рівень шуму | 61 дБ |
| Тип управління | Сенсорне |
| Ширина | 600 мм |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Фільтр | жировій |
| Кількість ламп освітлення | 2 |
| Потужність освітлення | 3 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Максимальна висота | 450 мм |
| Глибина | 430 мм |
| Вага | 15 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 891,05 ₴






