Головні особливості:
-
Заспокійливе тепло: вихідна потужність 2000 Вт для температур від 15 до 35 °C у приміщеннях площею до 30 м²
-
Нагрівальний елемент з нержавіючої сталі: швидкий нагрів, без запаху, без світлового випромінювання та довгий термін служби
-
Інтегроване управління: з сенсорним управлінням і РК-дисплеєм на передній панелі
-
Розумний термостат: з датчиком температури, захистом від перегріву, датчиком замерзання та датчиком відкритого вікна
-
Гнучка установка: підходить для настінного монтажу або окремого пристрою, включаючи ніжки та монтажний матеріал
-
Розкіш: біла глянцева скляна панель товщиною 5 мм
-
На весь тиждень: Функція таймера з тижневим плануванням вмикання і вимикання з точністю до години
-
Захист від бризок: клас захисту IP24 для встановлення у ванних кімнатах/вологих приміщеннях
Характеристики:
- Вимикач на пристрої
- Діапазон температур: 15° - 35°C з кроком 1°C
- Таймер із функцією тижня: можна встановити на 30 хвилин для кожного дня тижня
- LCD сенсорний дисплей
- Відображення кімнатної температури
- два рівня нагріву (2000 Вт)
- Еко режим
- Батьківський контроль
- Захист від перегріву
- Введення звуку при натисканні клавіш
- Можливе кріплення на стіну - кріпильний матеріал в комплекті
- Живлення: 220 - 240 В~ | 50/60 Гц
Обсяг поставки:
- 1 х обігрівач
- 2 x підставка
- 1 х монтажний матеріал (4 х кутники, 6 х дюбелів + гвинт)
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри:
- Розміри (включаючи ніжки): приблизно 78 x 52 x 24 см (ШxВxГ).
- Розміри (без ніжок): приблизно 78 x 47 x 8 см (ШxВxГ).
- Розміри (обігрівач без скляної панелі): приблизно 71,7 x 44 x 7 см (ШxВxГ).
- Довжина кабелю: 1,5 м
- Вага: приблизно 7,5 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Потужність обігріву | 2000 Вт |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Рекомендована площа приміщення | 30 кв.м |
| Терморегулятор | Так |
| Тип управління | Сенсорне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 24 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Таймер | Так |
| Дисплей | Так |
| Підсвічування дисплея | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор температури | Так |
| Кріплення на стіну | Так |
| Захист від замерзання | Так |
| Тип встановлення | Підлоговий, Настінний |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1.5 м |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 520 мм |
| Ширина | 780 мм |
| Глибина | 240 мм |
| Вага | 7.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підсвітка дисплея | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 599 ₴








