Головні особливості:
-
Розумний дім: можна керувати через Wi-Fi і додаток Klarstein для Android або iOS
-
Приємне тепло: потужний масляний обігрівач для комфортної температури
-
Потужність нагріву за бажанням: легке регулювання температури завдяки цифровому дисплею з сенсорною панеллю
-
Потужний нагрів: з потужністю 2500 Вт для оптимального нагріву
-
Швидке нагрівання: нагрівальні ребра можуть забезпечити ефективне та швидке нагрівання
-
Автоматично: тепло завдяки 24-годинному та тижневому таймеру
-
Мобільний: легко переміщувати завдяки 4 підлоговим роликам
Характеристики:
- Теплова потужність: 2500 Вт
- Інтелектуальне керування через додаток Klarstein
- Нагрівальні ребра для особливо швидкого нагріву повітря в приміщенні
- точну бажану температуру
- великий світлодіодний дисплей із сенсорним керуванням
- Таймер: увімкнення/вимкнення до 24 годин
- з практичним тижневим таймером
- Захист наконечника: автоматичне відключення при падінні пристрою
- Батьківський контроль
- Функція захисту від замерзання запобігає замерзанню пристрою при температурі навколишнього середовища нижче 5 °C
- Захист від перегріву за допомогою автоматичного відключення
- включаючи підлогові колеса для мобільного використання
- Керування також безпосередньо на пристрої
- Живлення: 220-240 В~ | 50 Гц
Обсяг поставки:
- 1 х масляний радіатор
- 4 x Підлогові коліщатка
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, іспанська, італійська)
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри: приблизно 46 x 63 x 24 см (ШxВxГ)
- Довжина кабелю живлення: приблизно 145 см
- Вага: приблизно 11 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Споживана потужність | 2500 Вт |
| Потужність обігріву | 2500 Вт |
| Кількість секцій | 10 шт. |
| Рекомендована площа приміщення | 50 кв.м |
| Кількість режимів роботи | 1 |
| Тип управління | Сенсорне |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Терморегулятор | Так |
| Дисплей | Так |
| Підсвічування дисплея | Так |
| Таймер | Так |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Захист від замерзання | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Датчик перекидання | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1.45 м |
| Коліщата | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 630 мм |
| Ширина | 460 мм |
| Глибина | 240 мм |
| Вага | 11 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підсвітка дисплея | Так |
| Захист від перегрівання | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 360 ₴






