Головні особливості:
-
Швидке та просте нагрівання: 800 Вт потужності за короткий час нагрівання
-
Зручне регулювання температури: плавні кнопки для термостата з плавним регулюванням потужності нагріву
-
Практичний і компактний: нескладний настінний монтаж завдяки ультраплоскій конструкції
Характеристики:
- Потужність: 800 Вт
- Термостат безперервно регулюється
- Можливий настінний монтаж
- Живлення: 230 В~ | 50/60 Гц
Обсяг поставки:
- 1 х пристрій
- 2 x підставка
- 1 x кріпильний матеріал (також можливий настінний монтаж)
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри з підставкою: приблизно 95 x 58 x 25,5 см (ШxВxГ).
- Розміри без підставки: приблизно 95 x 54,5 x 5 см (ШxВxГ).
- Вага: приблизно 5,9 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Споживана потужність | 800 Вт |
| Потужність обігріву | 800 Вт |
| Кількість режимів роботи | 1 |
| Тип управління | Електронне |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Терморегулятор | Так |
| Дисплей | Так |
| Підсвічування дисплея | Так |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Тип встановлення | Підлоговий, Настінний |
| Захист від замерзання | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1 м |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 580 мм |
| Ширина | 950 мм |
| Глибина | 255 мм |
| Вага | 5.9 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підсвітка дисплея | Так |
| Захист від перегрівання | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 799 ₴








