Головні особливості:
-
Вологість: продуктивність осушення 20 літрів/24 години
-
Довгий час роботи: 4-літровий резервуар для води з функцією сигналізації
-
Розумний завдяки Wi-Fi: зручне керування через додаток Klarstein
Характеристики:
- Вимикач на дисплеї вгорі
- Автоматичне осушення: пристрій починає працювати, коли вологість на 5% перевищує встановлене значення
- Режим сушіння: пристрій працює постійно, незалежно від встановленої цільової вологості
- Регульована цільова вологість повітря з кроком 5% від 30 до 80 відсотків
- Інтерфейс WiFi для легкого керування через додаток Klarstein
- Погодинний регульований таймер до 24 годин (таймер включення в режимі очікування / таймер вимкнення під час роботи)
- Режим осциляції: вентиляційна заслінка відкрита на 90° або 45° або обертається
- Температура навколишнього середовища: 5 - 35 °C
- макс. продуктивність осушення при 30 °C і 80% відн. вологість
- Звуковий сигнал і автоматична зупинка, коли резервуар для води заповнений
- Відображення поточної вологості
- Режим внутрішньої сушки запобігає появі цвілі в пристрої
- Ручка для перенесення та базові колеса для зручного переміщення
- Можливість встановлення постійного зливного шланга
- Знімний резервуар для води
- Холодоагент: R290
- Живлення: 220-240 В~ | 50/60 Гц
Обсяг поставки:
- 1 х осушувач повітря
- 1 x зливний шланг
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри: приблизно 38 x 58,5 x 20,5 см (ШxВxГ).
- Довжина кабелю живлення: приблизно 170 см
- Вага: приблизно 15,4 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Споживана потужність | 370 Вт |
| Продуктивність осушення | 20 л/добу |
| Бак для конденсату | Так |
| Об'єм бака для конденсату | 4 л |
| Тип управління | Електронне |
| Рівень шуму | 42 дБ |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Таймер | Так |
| Дисплей | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор заповнення бака конденсату | Так |
| Тип встановлення | Підлоговий, Настільний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Ручка для перенесення | Так |
| Коліщата | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1.7 м |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 585 мм |
| Ширина | 380 мм |
| Глибина | 205 мм |
| Вага | 15.4 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 490 ₴






