-5%

Електричний камін Domingo 1975 Bluetooth звук потріскування дров (10080140)
37 777 ₴
35 888,15 ₴
- В наявності 50 од.
- Код: 10080140
+380 (98) 525-08-20
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Головні особливості:
-
Гра полум'я: реалістична світлодіодна ілюзія вогню
-
На відстані: дистанційне керування
-
Потужність: функція обігріву 750 або 1500 Вт
-
RGB Підствітка: 13 видів кольорового полум'я
-
Bluetooth 5.0 для підключення через смартфон, планшет та ін.
Характеристики:
- Потужність: 750/1500 Вт
- 2 рівня нагріву
- Температура: 15-45°C
- Відображення температури в градусах Цельсія
- Дисплей і термостат
- Яскравість полум'я: 5 рівнів
- 12 кольорів полум'я + режим поступового перемикання 12 кольорів
- Таймер: 0-9 год з кроком 1 год
- Матеріал: Метал
- Пульт дистанційного керування, живлення 2 батарейки типу ААА 1.5V ( в комплект не входять)
- Освітлення: LED (6 Вт)
- Сучасний дизайн
- Наповнення: Дрова
- Зі склом
- Технологія Real Fire Perfect
- Ефект полум'я не залежить від обігрівання
- Захист від перегрівання
- Вбудований модуль Real Sound з 5-рівнями звуку "потріскування дров"
- Bluetooth 5.0 для підключення через смартфон, планшет та ін.
- Низький рівень шуму: 30/55 дБ
- Живлення: 220-240 В~ | 50/60 Гц
Обсяг поставки:
- 1 х камін
- 1 x Пульт дистанційного керування
- Інструкція з експлуатації українською мовою
Розміри та технічні характеристики:
- Загальні розміри: приблизно 180 x 92 x 33 см (ШxВxГ).
- Розміри верхньої площини: приблизно 170 х 23,4 см (ШхГ)
- Розміри екрану: 115 х 35 см (ШхВ)
- Вага: приблизно 50 кг
- Довжина кабелю: приблизно 150 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Номінальна потужність | 1500 Вт |
| Швидкість нагрівання повітря | 30 куб. м/хв |
| Стиль каміна | Хай-тек |
| Площа обігріву | 30 кв.м |
| Вага каміну | 30 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 1800 мм |
| Висота | 920 мм |
| Глибина | 33 мм |
| Додаткові характеристики електрокамінів | |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ефект полум'я | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Термостат | Так |
| Комплектація | |
| Камінний набір | Так |
| Інструкція по експлуатації | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 35 888,15 ₴









