Головні особливості:
-
Компактний клас: компактна, окремо стояча міні-посудомийна машина
-
Простий у використанні: з чіткою сенсорною панеллю керування
-
7 програм: ЕКО, Гігієна, Інтенсивна, Скло, 58 хв, режим швидкого та самоочищення
Характеристики:
- Конструкція: окремо стоїть
- Можна використовувати з фіксованим підключенням до води (включаючи вхідний і вихідний шланги)
- Споживання води: приблизно 8 літрів на цикл полоскання
- Регульована затримка запуску: від 1 до 24 годин
- Автоматичне відкриття передньої кришки після процесу полоскання (можна вмикати та вимикати)
- Батьківський контроль
- 7 програм: ЕКО, гігієна, інтенсивне очищення, очищення скла, програма 58 хв, швидке очищення та режим самоочищення
- Стандартна програма: ЕКО
- Рівень шуму: 58 дБ
- Регульовані по висоті ніжки
- Живлення: 220-240 В~ | 50 Гц
Обсяг оставки:
- 1 х посудомийна машина
- 2 х тримач для посуду
- 1 х вхідний шланг
- 1 х зливний шланг
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри: приблизно 55 x 50 x 34,5 см (ШxВxГ)
- Розміри глибина (з відкритими дверцятами): 71,3 см довжина
- Довжина вхідного шланга: приблизно 150 см
- Довжина зливного шланга: приблизно 154 см
- Довжина кабелю живлення: приблизно 140 см
- Вага: приблизно 21 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Тип посудомийної машини | Компактна |
| Варіант установки | Окремо стоїть |
| Ширина посудомийної машини | 55 см |
| Максимальне завантаження | 5 комплектів |
| Тип управління | Електронне |
| Рівень шуму | 58 дБ |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Споживання води | 8 л |
| Функція автовідключення | Так |
| Звуковий сигнал | Так |
| Програми мийки | |
| Програма інтенсивного миття | Так |
| Програма економічною мийки | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 500 мм |
| Ширина | 550 мм |
| Глибина | 345 мм |
| Вага | 21 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 155 ₴






