Головні особливості:
-
1350 Вт і 20 бар: потужна продуктивність
-
Мелена кава та стручки: використання 2 в 1
-
Елегантний барометр: для точного відображення тиску
Характеристики:
- незвичайний portafilter машина в ретро дизайні
- Тиск насоса: 20 бар
- прозорий резервуар для води: 1,5 л
- з боковою насадкою для молочної піни
- передній барометр
- автоматичний скидання тиску
- Термоблочна система опалення
- знімний піддон для крапель
- Піддон з нержавіючої сталі
- включаючи алюмінієвий фільтр для капсул кави
- разом із ситечком для кави на 1 або 2 чашки
- елегантний, блискучий ABS корпус
- перемикачі з нержавіючої сталі
- дуже легко чистити
- для еспресо, капучіно та латте макіато
Обсяг поставки:
- 1 х еспресо-машина
- 1 х портафільтр
- 1 х вставка для сита
- 1 х мірна ложка
- 1 х фільтр-адаптер для кавових подушечок
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри: прибл. 24,8 x 30,7 x 29,5 см (ШxВxГ)
- Довжина кабелю: прибл. 76 см
- Вага: прибл. 4 кг
- Матеріал корпусу: ABS пластик
- Матеріал крапельної решітки/ручок: нержавіюча сталь
- Матеріал портафільтра і сит: алюміній
- Потужність: 1350 Вт
- Живлення: 220-240 В ~ 50/60 Гц
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Вбудована техніка | НІ |
| Призначення | Побутове |
| Тип кавоварки | Ріжкова |
| Тип управління | Електронне |
| Тип використовуваної кави | Мелений |
| Об`єм | 1.5 л |
| Тиск помпи | 20 бар |
| Споживана потужність | 1350 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Капучинатор | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Довжина мережевого шнура | 0.76 м |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 307 мм |
| Ширина | 248 мм |
| Глибина | 295 мм |
| Вага | 4 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 500 ₴








