-5%

Радіо кухонне Auna KR-400 CD (10031894)
2 199 ₴
2 089,05 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: 10031894
+380 (98) 525-08-20
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Головні особливості:
-
Максимальне задоволення від прослуховування: DAB + / PLL FM-радіо з більш ніж 40 портативними каналами
-
Розумний і легкий: просторово-зберігаюча установка на кухонних шафах і полицях
-
Режим робочого столу: стильне позиціонування в стендап-образі Безкінечна
-
музика: MP3-плеєр
-
пульта дистанційного керування та Bluetooth-з'єднання з ПК, ноутбуком та смартфоном
-
Функціональні та високої роздільної здатності: кухар таймер, snooze та функція тривоги до 180 хв. і 2.5" 128 x 67 пікселів матричний РК-дисплей з підсвічуванням
Характеристики:
- DAB + / PLL FM радіо
- Bluetooth з'єднання
- CD/MP3 плеєр
- USB порт для відтворення MP3
- Більше 40 складських станцій
- 2.5" 128x67 точкова матриця РК-дисплей з підсвічуванням
- Частотний відгук: 80 Гц - 18 000 Гц
- Вихідна потужність: 2,7 Вт RMS x 2 (4 = hm)
- Джерело живлення: 220-240V ~ |
Обсяг поставки:
- 1 x кухонне радіо
- 1 x кабель живлення
- 1 x пульт дистанційного керування
- 1 x DAB + & FM антена
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри: приблизно 22 x 6 x 26 см (ШхВхГ)
- Вага: приблизно 1,5 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Auna |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Приймач |
| Особливості | Дисплей, USB-роз'єм, Годинник |
| Живлення | Мережа 220В |
| Колір корпусу | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 220 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Висота | 60 мм |
| Вага | 1500 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 089,05 ₴






