Головні особливості:
-
Сучасний зовнішній вигляд: прямокутна настінна витяжка в елегантному дизайні
-
Потужний: з потоком повітря 559 м³/год
-
Економічний: екологічно чистий клас енергоефективності В
Характеристики:
- Тип: Настінна витяжка
- Потужність двигуна: 190 Вт
- Клас енергоефективності: B
- Клас гідродинамічної ефективності: B
- Клас ефективності освітлення: A
- Клас відділення жиру: D
- Потік повітря 559 м³/год
- 3 рівня продуктивності
- Світлодіодне освітлення: 2 х 1,5 Вт
- Рівень шуму: 68 дБ макс.
- знімний алюмінієвий жировий фільтр, який можна мити
- можна використовувати як систему рециркуляції/витяжки повітря
- Можливий режим рециркуляції з фільтром з активованого вугілля
- Відповідні змінні фільтри з активованим вугіллям доступні під артикулом 10032843
- 5-шаровий алюмінієвий корпус
- доступний у кількох кольорах
- Живлення: 220-240 В~ | 50/60 Гц
Обсяг поставки:
- 1 х витяжка
- 1 x жировий фільтр
- 2 фільтри з активованим вугіллям
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні зхаратеристики:
- Розміри: прибл. 40 x 89 x 31,5 см (ШxВxГ)
- Кабель живлення: прибл. 145 см
- Витяжний шланг: прибл. 120 см макс.
- Вага: прибл. 12,5 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип витяжки | Настінна |
| Режими роботи | Рециркуляція, Відвід |
| Продуктивність витяжки | 559 куб.м/год |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Рівень шуму | 68 дБ |
| Тип управління | Електронне |
| Ширина | 400 мм |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Споживана потужність | 190 Вт |
| Фільтр | жировій, вугільний |
| Освітлення | галогенні лампи |
| Кількість ламп освітлення | 2 |
| Потужність освітлення | 3 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Максимальна висота | 890 мм |
| Глибина | 315 мм |
| Вага | 12.5 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 694 ₴






