Характеристики:
- енергозберігаюча центрифуга для дбайливого віджиму білизни
- великий сталевий барабан ємністю 6 кг
- кількість обертів за хвилину: 2800
- самостабілізуючись
- дуже низький рівень шуму
- короткий час центрифугування
- особливості:
- інтегрований механізм безпеки
- відтік води через бічне отвір (підключати зливний шланг не потрібно)
- віджимає делікатні тканини економніше, ніж стандартні центрифуги
- відкриття кришки натисканням кнопки
- ковзані ніжки
- довжина кабелю: 1,7 м
- 2800 об/хв (50 Гц)
- живлення: 220-240 В, 50/60 Гц
Обсяг постачання:
- 1х пристрій
- 1х захисна кришка
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Загальні розміри:приблизно 35 x 65,5 x 41,5 см (ШxВxГ)
- Вага: приблизно 11,1 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид сушки | вентиляційна |
| Тип завантаження | Вертикальна |
| Максимальне завантаження білизни для сушки | 6 кг |
| Тип управління | Механічне |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 655 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Глибина | 415 мм |
| Вага | 11.1 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 100 ₴







