-5%

Повітроохолоджувач 3-в-1 Klarstein Windspiel 312 м3/год (10034654)
6 204 ₴
5 893,80 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: 10034654
+380 (98) 525-08-20
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Головні особливості:
-
Пристрій 3-в-1: вентилятор, охолоджувач повітря і зволожувач в одному
-
Приємне освіження: завдяки 3 різним типам вітру та 8 швидкостям вітру
-
Для легкого заправляння: знімний резервуар для води об'ємом 8 літрів.
-
Повна потужність: потужністю 100 Вт і витратою повітря до 312 м3/год.
-
Поворотний рух: перемикне, автоматичне рух вгору/вниз, а також коливання вліво/праворуч
-
Інтуїтивне керування: завдяки сенсорній панелі керування, практичному пульту дистанційного керування й 12-годинному таймеру
-
Елегантний дизайн: стильний охолоджувач повітря покращує будь-яку житлову та офісну атмосферу
-
Ціліспрямоване освіження: приємне, цілеспрямоване охолодження для кожного різновиду діяльності
-
Ціліспрямоване освіження: приємне, цілеспрямоване охолодження для кожного різновиду діяльності
Характеристики:
- Потужність: 100 Вт
- 8 швидкостей вітру
- 3 типи вітру: нормальний/солодкий/сну
- Природний режим: збільшення та зменшення швидкості вентиляції
- Нічний режим: природний режим із поступовим зниженням до вимкнення.
- перемикний, автоматичне коливання
- Таймер вимкнення: до 12 годин
- Бак для води: 8 літрів
- Продуктивність повітрям 312 м3/год
- Рівень шуму: 63 дБ макс.
- включно з дистанційним керуванням
- Споживана потужність вентилятора: 76 Вт
- Електроживлення: 220-240 В ~ 50/60 Гц
Обсяг поставки:
- 1х охолоджувач повітря
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри: прибл. 26,5 x 74 x 32,5 см (ШxВxГ)
- Довжина кабелю живлення: приблизно 180 см.
- Вага: прибл. 7,5 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Споживана потужність | 100 Вт |
| Режими роботи | Охолодження, Зволоження повітря |
| Потік повітря | 312 куб.м/год |
| Потужність охолодження | 100 Вт |
| Об'єм резервуара для води | 8 л |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип управління | Електронне |
| Рівень шуму | 63 дБ |
| Індикатор роботи | Так |
| Таймер | Так |
| Нічний режим роботи | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 740 мм |
| Ширина | 265 мм |
| Глибина | 325 мм |
| Вага | 7.5 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 893,80 ₴







