Головні особливості:
-
Елегантне освіження: повітряний охолоджувач 4-в-1 у сучасному дизайні башти
-
Універсальний: з 3 рівнями потужності, 3 режимами роботи - Nature, Sleep та ECO - а також перемиканням коливань на 90°
-
Дихайте вільно: завдяки пиловим та стільниковим фільтрам
Характеристики:
- 3 рівні швидкості: низький, середній, високий
- 3 режими роботи: Природа, Сон та ЕКО
- Режим природи: збільшення та зменшення швидкості вентиляції для імітації природного вітру
- Режим сну: як у режимі природи з поступовим зниженням макс. швидкість до вимкнення
- ЕКО-режим: рівень вентиляції автоматично регулюється відповідно до температури навколишнього середовища
- Таймер: Автоматичне вимкнення щогодини до 7 годин
- Повітряний охолоджувач: вода випаровується через стільниковий фільтр і природним та надзвичайно енергозберігаючим способом витягує тепло з повітря, що проходить через нього
- Іонізація повітря для видалення пилу та запахів
- Індикатор рівня води
- включаючи охолоджувальні пакети для підвищення ефективності
- зрозуміла панель керування та дисплей у верхній частині пристрою
- сучасний, компактний дизайн вежі
- Вимикач на верхній частині пристрою
Обсяг поставки:
- 1 пристрій
- 2 пакети з льодом
- 1 х пульт дистанційного керування
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри пристрою: приблизно. 25,5 x 81 см (ØxВ)
- Довжина кабелю: прибл. 180 см
- Вага пристрою: приблизно 5,1 кг
- Матеріал: пластик
- Споживана потужність: 45 Вт
- Об'єм бака: 7 літрів
- Рівень шуму при роботі: 45-59 дБ
- Потік повітря: 100 м³/год
- Живлення: 220-240 В~ | 50/60 Гц
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 810 мм |
| Ширина | 255 мм |
| Довжина: | 255 мм |
| Основні | |
| Витрата повітря | 100 куб.м/год |
| Вага порожнього | 5.1 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 155 ₴










