-5%

Мобільний кондиціонер Klarstein Iceblock Prosmart 12 (10034645)
25 899 ₴
24 604,05 ₴
- В наявності 2 од.
- Код: 10034645
+380 (98) 525-08-20
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Головні особливості:
-
Розумний дім: зручно керувати через додаток Klarstein, повністю сумісний з Alexa
-
Кондиціонер 3-в-1: охолодження, осушення та вентиляція
-
Потужне охолодження: 12 000 BTU / 3,5 кВт і потік повітря 340 м³/год
-
Широкі функції: 3 режими, 3 швидкості вітру, режим сну та таймер
-
Інтуїтивно зрозумілий і зручний: просте керування за допомогою програми, дистанційного керування та на пристрої
-
Все включено: включно з комплектом ущільнювачів вікон для розсувних і відкидних вікон і витяжною трубою
-
Економічний та екологічний: клас енергоефективності А
-
Мобільний: легко переміщувати за допомогою підлогових роликів і ручок
Характеристики:
- Потужність охолодження: 12 000 BTU (3,5 кВт)
- Циркуляція повітря до 340 м³/год
- Регульована швидкість вентилятора: низька, середньо висока
- Поступово регулюється температура від 16 до 31 °C
- Відображення температури в °C
- Розумний дім: керування додатком через WLAN і додаток Klarstein
- Перемикається коливання вентиляції
- Ефективна площа: приблизно 13 - 18 м²
- Програмований таймер до 24 годин з кроком 1 година
- Функція режиму сну: робота на найнижчій швидкості, зниження продуктивності охолодження через 1 і 2 години
- Максимальна довжина витяжної труби приблизно 1,5 м
- Можливість підключення постійної дренажної системи
- Режим очікування
- Вимикач на пристрої або на пульті дистанційного керування
- Номінальна споживана потужність: 1345 Вт
- Номінальний струм: 4,5 А
- Клас захисту: IP20
- Холодоагент: R290 (160 г)
- Живлення пульта дистанційного керування: 2 батареї AAA (входять в комплект)
- Джерело живлення: 220 - 240 В~ / 50 Гц
Обсяг поставки:
- 1 x Кондиціонер
- 1 x пульт дистанційного керування, включаючи батарейки
- 1 комплект ущільнювачів для розсувних вікон
- 1 комплект ущільнювачів вікон для поворотних вікон
- 1 х вихлопний шланг
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри:
- Розміри: приблизно 44 x 71,5 x 33,5 см (ШxВxГ)
- Максимальна довжина вихлопної труби: бл
- Вага: приблизно 24 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Тип кондиціонера | Моноблок |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження |
| Потік повітря | 340 куб.м/год |
| Потужність охолодження | 3500 Вт |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип управління | Електронне |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Нічний режим роботи | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Таймер | Так |
| Дисплей | Так |
| Габаритні розміри віконного/мобільного кондиціонера | |
| Висота | 715 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Глибина | 335 мм |
| Вага | 24 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 604,05 ₴







