-5%

Мобільний кондиціонер Klarstein Aero Ring 9k (10046097)
17 912 ₴
17 016,40 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: 10046097
+380 (98) 525-08-20
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Головні особливості:
-
Функція 3 в 1: для охолодження, осушення та може використовуватися як вентилятор
-
Готовий до запуску миттєво: підключіть випускний шланг і насолоджуйтесь прохолодним повітрям
-
Для розумного дому: підключення до Інтернету речей та функціональність додатків
Характеристики:
- Споживана потужність: 9000 BTU/2,6 кВт
- максимальна гучність: 64 дБ
- Клас енергоефективності: A
- Холодоагент R290
- колеса з плавним ходом
Обсяг поставки:
- 1x кондиціонер
- 4 рулони
- 1x пульт дистанційного керування
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри: приблизно. 31 x 35,8 x 68,2 см (ДхШхВ)
- Вага: приблизно 27,5 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Тип кондиціонера | Моноблок |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження |
| Рекомендована площа приміщення | 31 кв.м |
| Охолоджуюча здатність | 9000 BTU/г |
| Потужність охолодження | 2600 Вт |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип управління | Електронне |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Нічний режим роботи | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Таймер | Так |
| Дисплей | Так |
| Рівень шуму | 64 дБ |
| Габаритні розміри віконного/мобільного кондиціонера | |
| Висота | 682 мм |
| Ширина | 358 мм |
| Глибина | 310 мм |
| Вага | 27.5 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 016,40 ₴






