-5%

Дегідратор сушарка комерційний Food Dehydrator SS - 80H для овочів фруктів м'яса грибів 80 лотків 6000Вт
91 300 ₴
86 735 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: SS - 80H
+380 (98) 525-08-20
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Особливості:
- 12 вентиляторів - горизонтальна система сушки
- 4 незалежних відсіка (3 вентилятора на кожен відсік)
- Світлодіодний дисплей
- Двухшаровий корпус із нержавіючої сталі
- Внутрішня світлодіодна підсвітка
- Оцінкований піддон для крохт і води - 4 шт
- Магнітні замки двері
- 4 транспортувальні колеса
- Лотки з нержавіючої сталі SUS304
- Корпус із нержавіючої сталі SUS201
- Алюмінієва ручка
Характеристики та розміри:
- Потужність: 6000 Вт
- Кількість лотків: 80 лотків
- Відстань між лотками: 35 мм
- Розмір лотка: 40*38 см
- Об'єм завантаження: 120 кг
- Напруга: 220-240 В/50 Гц
- Сенсорна панель управління з дисплеєм та світлодіодними індикаторами
- Світлодіодне освітлення
- Двері з прозорим загартованим склом
- Подвійний корпус з нержавіючої сталі
- Температура: 30~90 ℃ (крок 5 ℃)
- Налаштування часу: 0-24 години (крок 30хв.)
- Рівень шуму: 50-55 децибел
- Розмір продукту (без коліс) 94*57*163 см (ШхГхВ)
- Вага: 108 кг
Комплектація:
- 1 х Дегідратор
- 80 х Лотків
- 4 х Піддона для крихт та води
- 4 х Ручки
- 1 х Інструкція (мова англійська)
- 1 х Книга рецептів
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Країна виробник | Китай |
| Споживана потужність | 6000 Вт |
| Кількість секцій | 80 |
| Тип управління | Електронне |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вбудований вентилятор | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Колір корпусу | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1630 мм |
| Ширина | 940 мм |
| Глибина | 570 мм |
| Вага | 108 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 86 735 ₴




