-5%

Роторний дегідратор сушарка Food Dehydrator LT-103 для овочів фруктів м'яса грибів 20 лотків 2000Вт
26 200 ₴
24 890 ₴
- В наявності 2 од.
- Код: LT - 103
+380 (98) 525-08-20
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики та розміри:
- Потужність: 2000 Вт
- Кількість лотків: 20 лотків
- Відстань між лотками: 25 мм
- Розмір лотка: 37*1(ØxВ) см
- Об'єм завантаження: 20 кг
- Напруга: 220-240 В/50 Гц
- Сенсорна панель управління з дисплеєм та світлодіодними індикаторами
- Двері з прозорим загартованим склом
- Рівномірне роторне сушіння
- Температура: 30~90 ℃ (крок 5 ℃)
- Налаштування часу: 0-24 години (крок 30хв.)
- Рівень шуму: 40-50 децибел
- Розмір продукту 44*59*89 см (ШхГхВ)
- Вага: 24 кг
Комплектація:
- 1 х Дегідратор
- 20 х Лотків
- 1 х Ручка
- 1 х Інструкція (мова англійська)
- 1 х Книга рецептів
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Країна виробник | Китай |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Кількість секцій | 20 |
| Тип управління | Електронне |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вбудований вентилятор | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Колір корпусу | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 890 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Глибина | 590 мм |
| Вага | 24 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 890 ₴





