-5%

Комерційний роторний дегідратор для ковбасних виробів м'яса риби Food Dehydrator LT- 237 29 крюків
19 600 ₴
18 620 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: LT - 237
+380 (98) 525-08-20
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Особливості:
- 2 вентилятора - горизонтальна система сушки
- Світлодіодний дисплей
- Оцинкований піддон для крихт і води
- 4 транспортувальні колеса
- Рівномірно висушує, завдяки гачкам, що крутяться.
- Платформа для підвішування яка обертається
- Крюки з нержавіючої сталі SUS304
- Корпус із нержавіючої сталі SUS201
- Алюмінієва ручка
Характеристики та розміри:
- Потужність: 1500 Вт
- Кількість крюків: 29 крюків
- Об'єм завантаження: 30 кг
- Напруга: 220-240 В/50 Гц
- Сенсорна панель управління з дисплеєм та світлодіодними індикаторами
- Двері з прозорим загартованим склом
- Температура: 30~90 ℃ (крок 5 ℃)
- Налаштування часу: 0-24 години (крок 30хв.)
- Рівень шуму: 50-55 децибел
- Розмір продукту (без коліс) 44.5*59.5*75.5 см (ШхГхВ)
- Вага: 26 кг
Комплектація:
- 1 х Дегідратор
- 29 х Крюків
- 1 х Піддон для крихт та води
- 1 х Ручка
- 1 х Інструкція (мова англійська)
- 1 х Книга рецептів
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Країна виробник | Китай |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Кількість секцій | 29 |
| Тип управління | Електронне |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вбудований вентилятор | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Колір корпусу | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 755 мм |
| Ширина | 445 мм |
| Глибина | 595 мм |
| Вага | 26 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 620 ₴





