Головні особливості:
-
Елегантно охолоджений: елегантний холодильник для напоїв із панорамними скляними дверцятами
-
Космічне диво: об'єм 74 літри та 4 рівні зберігання
-
Приваблює увагу: панорамні скляні дверцята з ручкою з нержавіючої сталі
Характеристики:
- Місткість: 74 літри
- Діапазон охолодження: від 5 до 18 °C
- Холодоагент: R600a
- Клас енергоефективності: E
- Рівень шуму під час роботи: макс. до 40 дБ.
- оптимальна температура навколишнього середовища: 16 - 32 °C
- біле світлодіодне підсвічування салону
- 3 полиці: гнучке використання
- Регульовані по висоті ніжки для компенсації нерівностей підлоги
- Встановлення: окремостояче
- Дверна петля: права (неможливо перевернути)
Обсяг поставки:
- 1 x холодильник для напоїв
- 3 полиці (металеві)
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри: приблизно. 43 x 84 x 45 см (ШxВxГ)
- Довжина кабелю: прибл. 175 см
- Вага: приблизно 26 кг
- Матеріал корпусу: пластик
- Матеріал дверей: скло та нержавіюча сталь
- Матеріал вставки сітки: метал
- Живлення: 220 - 240 В~ | 50/60 Гц
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Колір корпусу | Сірий |
| Тип управління | Механічне |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 430 мм |
| Висота | 840 мм |
| Вага | 26 кг |
| Довжина | 450 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 300 ₴





