Головні особливості:
-
Потужний: з потужністю охолодження 12 000 BTU / 1,35 кВт і потоком повітря 460 м³/год
-
Потужний: підходить для охолодження приміщень площею 35-59 м²
-
3-в-1: кондиціонер з режимами роботи охолодження, осушення та вентиляції
-
У комплекті: гнучкий витяжний шланг і віконний ущільнювач для відкидних і розсувних вікон
-
Легко керувати: за допомогою зрозумілої світлодіодної панелі керування або зручно за допомогою дистанційного керування
-
Енергозбереження: клас енергоефективності А+ і екологічно чиста теплоносій
-
Повністю мобільний: завдяки 4 підлоговим колесам і практичним ручкам
-
Низький рівень шуму: низький робочий шум лише 55 дБ
Характеристики:
- включаючи набір віконних ущільнювачів
- Перемикач у верхній частині корпусу
- Потужність охолодження: 12 000 BTU / 1,35 кВт
- відповідний розмір кімнати: від 35 до 59 м²
- Мінімальний робочий шум: 55 дБ
- Максимальний робочий шум: 63,5 дБ
- Продуктивність видалення вологи: 1,35 л/год
- Потік повітря: до 460 м³/год
- Кондиціонер у режимі витяжки, включаючи витяжний шланг
- Охолоджуюча рідина: R290
- 3 режими роботи: охолодження, осушення та вентилятор
- з функцією коливання повітронаправляючих ребер (за допомогою дистанційного керування)
- Режим охолодження: стандартна робота для охолодження приміщень із вибором температури від 18 до 32 °C
- Режим сушіння: видаляє конденсат з кондиціонера
- Вентилятор: окрема робота вентилятора без охолодження
- 4 рівні вентиляції: низький, середній, високий і автоматичний (пристрій регулює циркуляцію повітря відповідно до кімнатної температури)
- 2 режими таймера: таймер вимкнення та таймер увімкнення
- Таймер регулюється з кроком в 1 годину максимум до 24 годин
- Режим сну: знижує ефективність охолодження на 1 °C/год протягом 2 годин; потім підтримує температуру на цьому значенні протягом наступних 6 годин
- Управління за допомогою панелі керування у верхній частині пристрою зі світлодіодним дисплеєм і робочими світлодіодами
- Усі функції можна використовувати за допомогою дистанційного керування
- Інтегровані підлогові ролики для легкого переміщення
- 2 способи дренажу для конденсату: ручний або постійний дренаж через зливний шланг
- Мінімальна відстань 45 см до стін або інших предметів
- Пристрій живлення: 220-240 В~ | 50 Гц
- Живлення пульта дистанційного керування: 2 батарейки типу АА (не входять в комплект)
Обсяг поставки:
- 1 x Кондиціонер
- 1 x Пульт дистанційного керування
- 1 х гнучкий витяжний шланг (155 см)
- 1 x пристрій для підключення шланга
- 1 х вихлопний отвір підключення шланга (прямокутний)
- 1 х зливний шланг
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри:
- Розміри пристрою: приблизно 45 x 74,5 x 39,6 см (ШxВxГ).
- Розміри витяжного шланга: приблизно 155 x 14 см
- Вага: приблизно 33,5 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Тип кондиціонера | Моноблок |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження |
| Рекомендована площа приміщення | 59 кв.м |
| Охолоджуюча здатність | 12000 BTU/г |
| Потужність охолодження | 1350 Вт |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип управління | Електронне |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Нічний режим роботи | Так |
| Таймер | Так |
| Дисплей | Так |
| Рівень шуму | 63.5 дБ |
| Габаритні розміри віконного/мобільного кондиціонера | |
| Висота | 745 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Глибина | 396 мм |
| Вага | 33.5 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25 500 ₴









