Головні особливості:
-
Висока ефективність: Видаляє до 70 літрів води на день, підходить для великих приміщень, таких як підвали, промислові цехи або спортзали.
-
Міцний матеріал: мідні труби для конденсатора та випарника, оцинкована плита, стійкі до води та іржі.
-
Система автоматичного розморожування: захищає важливі робочі компоненти від пошкоджень.
Характеристики:
- Продуктивність осушення: 70 літрів/день
- Розмір кімнати: 60-100 м²
- Об'єм резервуара для води: 5,5 літрів
- Потік повітря: 450 м³/год
- Рівень шуму: ≤52 дБ(А)
- Холодоагент: R290, 270 г
- Робочий діапазон температур: відносна вологість 30% - 80%
- Холодоагент: R290, 270 г
- Споживана потужність: 860 Вт
- Напруга: 220-240 В
Обсяг поставки:
- Осушувач Klarstein DuraDry 70L
- Дренажний шланг
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри: 58 x 77 x 52 см (ШxВxД)
- Вага: 38 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Споживана потужність | 860 Вт |
| Продуктивність осушення | 70 л/добу |
| Рекомендований об'єм приміщення | 100 куб. м |
| Бак для конденсату | Так |
| Об'єм бака для конденсату | 5.5 л |
| Тип управління | Електронне |
| Рівень шуму | 52 дБ |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Тип встановлення | Підлоговий, Настільний |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Ручка для перенесення | Так |
| Коліщата | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 770 мм |
| Ширина | 580 мм |
| Глибина | 520 мм |
| Вага | 38 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 28 861 ₴







