Головні особливості:
-
Компактний: міні-холодильник з невеликими вимогами до місця
-
Об'єм 41 л: з морозильною камерою 4 л
-
Енергозбереження: низьке споживання
-
Завжди свіжий: регульована температура охолодження
-
Гнучка: з регульованою основою сітки
-
Універсальний: підходить для будь-якої кімнати
-
Лише 39 дБ: дуже тиха робота
Характеристики:
- Управління: задній термостат
- Клас енергоефективності E
- Робочий шум: 39 дБ макс.
- Вбудований пристрій: немає
- Компресійне охолодження
- Об'єм охолоджувального відділення (л): 41
- Обсяг морозильної камери (л): 4
- Зони охолодження: 1
- температура навколишнього середовища: від 16 до 38 °C
- Кількість сітчастих поверхів: 1
- Матеріал основи сітки: пластик
- Дверна петля: права, незмінна
- Внутрішнє освітлення
- ноги
- Холодоагент: R600a
- Відсіки для зберігання в дверях
- Морозильна камера з піддоном для крапель
Обсяг поставки:
- 1 х міні-бар
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри:
- Зовнішні розміри: приблизно 44 x 51 x 47 см (ШxВxГ).
- Внутрішні розміри: приблизно 36 x 41 x 35 см (ШxВxГ).
- Вага: приблизно 14 кг
- Енергоспоживання: 84 кВт/рік
- Живлення: 200-240В ~ 50Гц
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вбудована техніка | НІ |
| Виробник | Klarstein |
| Розташування морозильної камери | Верхнє |
| Кількість камер | 2 |
| Загальний об`єм | 41 л |
| Об'єм морозильної камери | 4 л |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Рівень шуму | 39 дБ |
| Матеріал полиць | Пластикові решітки |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 510 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Глибина | 470 мм |
| Вага | 14 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 890 ₴









