-5%

Інфрачервоний обігрівач Blumfeldt Cosmic Beam Smart 30 (10035255)
11 499 ₴
10 924,05 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: 10035255
+380 (98) 525-08-20
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Головні особливості:
-
Розумний дім: керування через додаток Klarstein, повна сумісність з Alexa
-
Потужне тепло: ефективний інфрачервоний обігрівач потужністю 3000 Вт для внутрішніх та захищених зовнішніх приміщень
-
Приємний, як сонце: IR ComfortHeat зігріває вас та ваших гостей корисними інфрачервоними променями навіть у прохолодні дні
Характеристики:
- Вмикач/вимикач на пристрої
- Потужність: 3000 Вт
- Корисна площа: до 20 м²
- Дальність дії: приблизно 5 м
- Діапазон температур: 5 - 45 °C
- всепогодний корпус з порошковим покриттям
- Дистанційне керування для зручного ввімкнення/вимкнення
- Клас захисту: IP44
- включаючи монтажний матеріал
- Технологія IR Comfort Heat : цілеспрямоване випромінювання тепла на людей та предмети, а не на навколишнє середовище
- Klarstein App Experience: просте керування через додаток Klarstein для Android або iPhone через Wi-Fi
- Функція OpenWindow Detection виявляє відкриті вікна та автоматично вимикає пристрій
- Темні радіатори: не випромінюють світло, не приваблюють комарів
- підходить лише для захищених відкритих зон: критих терас з боковим захистом тощо.
- Живлення пульта дистанційного керування: 1 батарейка CR2032 (в комплекті)
- Живлення: 220-240 В~ | 50/60 Гц
Обсяг поставки:
- 1 х інфрачервоний обігрівач
- 1 х пульт дистанційного керування з батарейкою CR2032
- 1 х монтажний матеріал
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри: приблизно 187,5 x 15 x 19 см (ШxВxГ)
- Кабель: приблизно 150 см
- Вага: приблизно 10,9 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blumfeldt |
| Призначення | Побутове |
| Тип джерела енергії | Електричний |
| Рекомендована площа приміщення | 20 кв.м |
| Тип управління | Електронне |
| Тип встановлення | Настінний |
| Кількість режимів роботи | 1 |
| Особливості | Терморегулятор, Пульт дистанційного керування |
| Безпека | Захист від перегріву, Відключення при падінні |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Технічні характеристики | |
| Потужність обігріву | 3000 Вт |
| Споживана потужність | 3000 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Додаткові характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 1.5 м |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 150 мм |
| Ширина | 1875 мм |
| Глибина | 190 мм |
| Вага | 10.9 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 924,05 ₴









