-5%

Витяжка Klarstein Alina 60 600 м³/год (10046568)
9 330 ₴
8 863,50 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: 10046568
+380 (98) 525-08-20
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Головні особливості:
-
Енергозбереження: екологічно чистий клас енергоефективності A
-
Легкий у використанні: три рівні потужності на вибір із сенсорною панеллю керування
-
Потужний проти димки: максимальна продуктивність витяжного повітря до 600 м³/год
Характеристики:
- Клас енергоефективності: A
- Низький рівень шуму під час роботи: 52 / 68 дБ на найнижчому / найвищому рівні потужності
- легке переведення в режим рециркуляції можливе за допомогою двох фільтрів з активованим вугіллям
- Повний монтажний комплект з настінними кронштейнами, дюбелями та шурупами
- Потужність: 230 Вт
- Світлодіодне освітлення
- Живлення: 220 - 240 В
Обсяг поставки:
- Витяжка
- 2 фільтри з активованим вугіллям
- Монтажний матеріал
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри: приблизно 59,8 x 114 x 37,6 см (Ш x В x Г без обшивки димоходу)
- Довжина кабелю живлення: приблизно 120 см
- Вага: приблизно 13,6 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип витяжки | Настінна |
| Режими роботи | Рециркуляція, Відвід |
| Продуктивність витяжки | 600 куб.м/год |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Рівень шуму | 68 дБ |
| Тип управління | Сенсорне |
| Ширина | 598 мм |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Фільтр | жировій |
| Габаритні розміри | |
| Максимальна висота | 1140 мм |
| Глибина | 376 мм |
| Вага | 13.6 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 863,50 ₴






