Головні особливості:
-
Як сонячні промені: IR ComfortHeat зігріває вас безпосередньо інфрачервоним випромінюванням
-
Приємна: плоска та стильна нагрівальна панель для підвісу до стелі
-
Яскраве освітлення: декоративне світлодіодне освітлення теплого білого та холодного білого кольорів
Характеристики:
- Потужність: 350 Вт
- Корисна площа: до 7 м²
- немає фази розігріву, миттєво генерує тепло
- Діапазон регулювання температури: 0 - 45 °C
- Температура поверхні: до 130 °C
- Інфрачервоне тепло: обігріває освітлених людей та предмети, без прямого нагрівання повітря
- із захистом від перегріву
- Алюмінієвий корпус
- Клас захисту: IP52
- 98% перетворення енергії
- Пульт дистанційного керування: 2 батарейки типу AAA 1,5 В (не входять до комплекту)
- Живлення: 220 - 240 В~ 50/60 Гц
Обсяг поставки:
- 1 х інфрачервоний обігрівач
- 1 х пульт дистанційного керування
- 1 х розетка-приймач
- 1 х монтажний матеріал
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри: приблизно 70,5 x 70,5 x 3,5 см (ШxВxГ)
- Довжина кабелю: приблизно 380 см
- Вага: приблизно 5,2 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Призначення | Побутове |
| Тип джерела енергії | Електричний |
| Рекомендована площа приміщення | 7 кв.м |
| Тип управління | Електронне |
| Тип встановлення | Стельовий |
| Кількість режимів роботи | 1 |
| Особливості | Терморегулятор |
| Безпека | Захист від перегріву |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Технічні характеристики | |
| Потужність обігріву | 350 Вт |
| Споживана потужність | 350 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Додаткові характеристики | |
| Індикатор температури | Так |
| Довжина мережевого шнура | 3.8 м |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 705 мм |
| Ширина | 705 мм |
| Глибина | 35 мм |
| Вага | 5.2 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 542 ₴










