Головні особливості:
-
Якість бариста вдома: тиск помпи 19 бар для насиченого аромату та ідеальної пінки.
-
Свіжозмелена кава: вбудована конічна млинок місткістю 200 г та 10 регульованими рівнями для індивідуального задоволення від кави.
-
Швидке задоволення: технологія Thermo Block для швидкого нагрівання та точного контролю температури – вбудований манометр контролює оптимальний тиск заварювання
Характеристики:
- Тиск насоса: 19 бар
- Матеріал: нержавіюча сталь та пластик
- Резервуар для води: 1,4 літра
- Потужність: 1550 Вт
- Вбудований манометр
- Кавомолка з 10 рівнями помелу та регулюванням кількості кави
- Місткість млинки: 200 г
- Живлення: 220-240 В~ / 50/60 Гц
Обсяг поставки:
- 1 х еспресо-машина
- 1 х портафільтр
- 2 x сито-вставка
- 1 х ложка для маси
- 1 х насадка для кавових зерен
- 1 х Тампер
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри: приблизно 32,2 x 38 x 34,5 см (ШxВxГ)
- Довжина кабелю: приблизно 1 м
- Вага: приблизно 7,5 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Вбудована техніка | НІ |
| Призначення | Побутове |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля, Торгові магазини |
| Тип кавоварки | Ріжкова |
| Тип управління | Електронне |
| Тип використовуваної кави | Зерна |
| Об`єм | 1.4 л |
| Тиск помпи | 19 бар |
| Споживана потужність | 1550 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Колір корпусу | Червоний |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Приготування молочних напоїв | Ручне (панарелло) |
| Додаткові функції | |
| Капучинатор | Так |
| Спосіб приготування капуччино | ручний |
| Контроль міцності кави | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Подача гарячої води | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Вбудована кофемолка | Так |
| Об'єм контейнера для зерен | 200 г |
| Знімний лоток для збору крапель | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал ріжка | метал |
| Довжина мережевого шнура | 1 м |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 380 мм |
| Ширина | 322 мм |
| Глибина | 345 мм |
| Вага | 7.5 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 200 ₴








