-5%

Пилосос акумуляторний KLARSTEIN TurboHybrid бездротовий (10032944)
7 938 ₴
7 541,10 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: 10032944
+380 (98) 525-08-20
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Головні особливості:
-
Підлоговий і ручний пилосос: функція 2в1 поєднує обидва в одному пристрої
-
Завжди стежте за землею: світлодіодний передній ліхтар створює найкращу видимість
-
Довгий час роботи: літій-іонний акумулятор 25,2 В для високої потужності без кабелю
Характеристики:
- Акумуляторний пилосос без мішка
- Літій-іонний акумулятор 25,2 В
- 2200 мАг
- Хронометраж: 50 хвилин
- 2 рівня швидкості
- включаючи зарядну станцію
- Джерело живлення: 100-240 В ~ | 50/60 Гц
Обсяг поставки:
- 1 х підлоговий/ручний пилосос
- 1 x ручка для пилососа
- 1 x Ladestation
- 1 x Насадка для підлоги
- 1 x насадка для оббивки
- 1 x Fugendüse
- 1 x адаптер живлення
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри каністрового пилососа: приблизно 27 x 111 x 16 см (ШxВxГ)
- Розміри ручного пилососа: приблизно 11 x 13 x 46 см (ШxВxГ).
- Розміри зарядної станції: 27,5 x 28,5 x 20 см (ШxВxГ)
- Довжина шнура живлення: приблизно 180 см
- Вага каністрового пилососа: приблизно 2,8 кг
- Вага ручного пилососа: приблизно 1,4 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Вертикальний |
| Тип прибирання | Суха |
| Живлення | Мережа 220В |
| Напруга акумулятору | 25.2 В |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1110 мм |
| Ширина | 270 мм |
| Глибина | 160 мм |
| Вага | 4.5 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 541,10 ₴








