Великий простір для приготування смачної різноманітності: з фритюрницею Klarstein від Klarstein ви можете приготувати безліч страв для себе та своєї родини.
Смаження у фритюрі, випікання, гриль або запікання – всі ці функції не є проблемою для Air Glaze завдяки двом нагрівальним елементам (верхній та нижній нагрів). З 9 попередньо встановленими програмами та простим керуванням за допомогою поворотних ручок ви можете легко та зручно насолоджуватися різноманітними смачними стравами. Завдяки об'єму 34 літри, цей привабливий прилад дуже просторий та ідеально підходить для сімей або великих домогосподарств. Спеціальні функції, такі як рожен та повний набір аксесуарів, задовольнять будь-які бажання.
Більше, ніж просто гаряче повітря: фритюрниця Klarstein Air Glaze вражає своєю потужною продуктивністю, великим простором та численними програмами.
Відчуйте універсальність фритюрниці з гарячим повітрям Klarstein Air Glaze – замовляйте зараз та революціонізуйте свою кухню!
Головні особливості:
- Універсальна потужність 2000 Вт: завдяки 9 попередньо встановленим програмам ви можете смажити, готувати на грилі, запікати та багато іншого — все в одному пристрої.
- Просторий 34-літровий кухонний простір: ідеально підходить для сімей або великих домогосподарств – без зусиль готуйте цілі страви для своїх близьких.
- Просте керування за допомогою поворотної ручки: інтуїтивно зрозуміле керування дозволяє легко вибирати програми та налаштування.
Характеристики:
- Потужність: 2000 Вт
- Об'єм: 34 літри (ідеально підходить для сімей та великих домогосподарств)
- Підходить для приготування курки вагою до 1,5 кг, піци діаметром до 33 см або 9 скибочок тосту
- Практичне керування за допомогою поворотних ручок
- Верхній та нижній нагрів, включаючи циркуляційний вентилятор
- Температура: від 70 до 230 °C
- Таймер: до 60 хвилин
- 9 програм на вибір, а також ручне налаштування часу та температури приготування
- Програми: смаження гарячим повітрям, підсмажування, вертел, гриль, випікання, бублик, піца, підігрів, розморожування
- Передній клапан з панорамним вікном
- Плавне відкриття фронтального навантажувача
- Велике оглядове вікно
- Подвійний шар загартованого скла
- Комплект аксесуарів: решітка для гриля, кошик для смаження, деко, вертел та ручка вертела
- Термостійкий корпус
- Чотири фути
- Живлення: 220-240 В~ | 50/60 Гц
- Матеріал: Холоднокатаний лист
Обсяг поставки:
- 1 х аерофритюрниця
- 1 х решітка для гриля
- 1 х кошик для смаження
- 1 х деко для випікання
- 1 х гриль
- 1 х підйомник для гриля
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри: приблизно 42,3 x 41 x 40,5 см (ШxВxГ)
- Кошик для смаження: 35 x 2,65 x 29 см (ШxВxГ)
- Решітка гриля: 35 x 0,4 x 30,5 см (ШxВxГ)
- Деко: 34,8 x 2,3 x 30,8 см (ШxВxГ)
- Довжина блоку живлення: приблизно 100 см
- Вага: приблизно 13 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Тип управління | Механічне |
| Терморегулятор | Так |
| Плавне регулювання температури | Так |
| Таймер | Так |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Підсвічування дисплея | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Оглядове віконце | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 410 мм |
| Ширина | 423 мм |
| Глибина | 405 мм |
| Вага | 13 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підсвітка дисплея | Так |
| Захист від перегрівання | Так |
- Ціна: 9 065 ₴







