-5%

Вітрина для годинника Klarstein Brienz 4 (10045575)
7 430 ₴
7 058,50 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: 10045575
+380 (98) 525-08-20
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Головні особливості:
-
Ідеальний дизайн: елегантний механізм для підзаводу чотирьох годинників
-
Гнучка подушка: подушка з піни з ефектом пам'яті підходить для жіночих та чоловічих годинників, а також довгих та коротких браслетів
-
Вільний вибір: Вибір з 4 режимів обертання
Характеристики:
- ВИМК.: Обертання вимкнено
- P 1: 2 хвилини вперед, 6 хвилин відпочинку тощо.
- P 2: 2 хвилини назад, 6 хвилин відпочинку тощо.
- P 3: 2 хвилини вперед, 6 хвилин відпочинку, 2 хвилини назад, 6 хвилин відпочинку тощо.
- P 4: Підзавод годинника працює 3 години та зупиняється через 9 годин, перевівши стрілку на 5 хвилин вперед і на 5 хвилин назад.
- Перемикач УВІМК./ВИМК.: Увімк./вимк. навколишнє освітлення
- Корпус з дерев'яним виглядом
- менше 10 дБ робочого шуму — нижче порогу чутності для багатьох людей
- Живлення: 220-240 В~ | 50/60 Гц
Обсяг поставки:
- 1 х механізм для підзаводу годинника
- 1 x USB-кабель
- 1 х серветка для чищення
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри: приблизно 24,5 x 29 x 15,5 см (ШxВxГ)
- Вага: приблизно 2,6 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Призначення | Для підзаводу і зберігання годин |
| Колір | Чорний |
| Матеріал корпусу | Дерево |
| Місткість | 4 шт. |
| Кількість місць для підзаводу | 4 |
| Тип управління | Механічне |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість місць для нерухомого зберігання годинників | 4 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 245 мм |
| Висота | 290 мм |
| Глибина | 155 мм |
| Вага | 2600 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 058,50 ₴





